Subskrypcja

Wyszukiwarka Wyszukaj produkt:

Koleston Perfekt 8/46

Cena:31.00
Towar niedostępny

Koleston Perfekt to koloryzacja trwała. Jeśli pragniesz pełnego blasku, długotrwałego i pięknego koloru włosów ta farba jest właśnie dla Ciebie. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości produktów pozwala uzyskać doskonałe, intesywne, trwałe i wyraziste kolory. 25% składników farby to intesywne środki regenerujące i pielęgnujące dzięki czemu włosy są mega odżywione i nie wysuszone. Dodatkowo koleston nie posiada zapachu amoniaku dlatego używanie go jest przyjemne. Gwrancją doskonałego koloru i równomiernego farbowania jest zastosowanie 3-etapowej technologii TRILUXIV.

FAZA 1 = NAWIGATOR KOLORU
Faza, w której struktura włosa jest przygotowywana do osiągnięcia możliwie perfekcyjnego efektu koloryzacji na całych włosach. Koleston Perfect deponuje Lipidy Wyrównujące na porowatych partiach włosa i wyrównuje strukturę włosa od nasady, aż po końce. To jest podstawa do precyzyjnego rozprowadzenia pigmentów i uzyskania równomiernego oraz nasyconego koloru.

FAZA 2 = INTENSYWNOŚĆ KOLORU
Molekuły HDC (High Density Colour) zawarte w Kolestonie Perfect w połączeniu z aktywatorem HDC w nowym Welloxonie Perfect umożliwiają najbardziej intensywny rozwój pigmentów. Rezultaty są wyjątkowo długotrwałe, kolory połyskujące, a równomierność koloru lepsza.

FAZA 3 = OCHRONA POŁYSKU
Faza następująca po właściwym procesie koloryzacji pozwala na uzyskanie prawie nieograniczonego połysku koloru oraz ochrony włosów.


Molekuły HDC przyłączają się do tarcz odbijających światło w łusce włosa, co pozwala na uzyskanie niebywałego połysku.

 

Komentarze

Komentarz
Ocena: