Subskrypcja

Wyszukiwarka Wyszukaj produkt:

Szampo Smooth Me Now 60 ml

Cena:90.00
Towar niedostępny

Smooth Me Now Innowacyjny zabieg keratynowy - wygładzająco prostujący włosy  / 60 ml Revolution Hair Concept UK 

Smooth Me Now jest mieszanką substancji organicznych, które chemicznie wiążą się ze strukturą włosa w ciągu kilku prostych kroków, dzięki termicznemu działaniu prostownicy. Włosy stają bardziej proste, gładsze, odmłodzone, nawilżone i silnie odżywione.
Odbudowuje włosy wykorzystując substancje organiczne i sprawia, że włosy są ujarzmione oraz stają się gładkie, błyszczące, niewiarygodnie miękkie, odżywione i zdrowe przez 2 miesiące. Produkt ma charakter progresywny, więc im częściej będzie przeprowadzony zbieg na włosach klienta, tym bardziej zdrowe będą stawały się włosy.

Sposób użycia:

1. Umyj włosy szamponem oczyszczającym (zasadowym) o min. wartości pH 7.0, aby otworzyć łuskę przed aplikacją szamponu Smooth Me Now. Spłucz i ususz ręcznikiem, aby usunąć nadmiar wody.

2. Nakładaj 50 ml szamponu Smooth Me Now zwiększając lub zmniejszając jego ilość w zależności od długości włosów, stosując nie mniej niż 30 ml dla włosów krótkich. NIE ROZCIERAJ NA SKÓRZE GŁOWY I NIE DODAWAJ WODY.

3. Pozostaw na 20 minut i nałóż czepek (25 minut dla bardzo kręconych włosów). Dokładnie spłucz.

4. Wysusz włosy. Upewnij się, że są w 100% suche. Podziel włosy na sekcje i prostuj prostownicą od nasady po końce.

Wskazania temperatury:

• 200° włosy po zabiegach chemicznych

• 230 ° włosy naturalne

5. Dla zabiegu prostowania, należy nie myć włosów w ciągu 24h. Dla zabiegu anti-frizz/redukcji fal i loków, umyj włosy szamponem nie zawierającym sulfatów, a następnie nałóż maskę silnie odżywczą dla dodatkowego nawilżenia (PORADA: Rekomendujemy stosowanie maski Keratin Revolution Deep Conditioning Masque)

 

 

Komentarze

Komentarz
Ocena: