Subskrypcja

Wyszukiwarka Wyszukaj produkt:

ZESTAW SP REPAIR SZAMPON 250 ML, ODŻYWKA 200 ML, MASKA 200 ML

Cena:120.00
Towar niedostępny

 

Seria Wella SP Repair

Skonstruowana specjalnie dla regeneracji włosów zniszczonych. Wyjątkowa formuła RNP (Repair - Odbudowywać, Nourish - Odżywiać, Protect - Chronić) z zawartością zhydrolizowanej keratyny wynika do wnętrza włosa, regenerując jego wewnętrzną strukturę i jednocześnie odbudowuje ochronny płaszcz na powierzchni włosa.

 

Szampon Wella Repair 250 ml

Przeznaczony jest do pielęgnacji włosów zniszczonych, dogłębnie je odżywia i regeneruje. Włosy zyskują połysk i zdrowy wygląd. Seria Wella SP Repair przeznaczona jest do włosów zniszczonych, które potrzebują odbudowy, odżywienia i ochrony. Głównym składnikiem produktów tej serii jest keratyna, która nie tylko regeneruje wnętrze włosa, ale też tworzy powłokę ochronną na powierzchni włosa.

 

Sposób użycia:

Nanieś szampon równomiernie na wilgotne włosy. Wmasuj i dokładnie spłucz wodą. W razie potrzeby można powtórzyć czynność.

 

Wella Sp Repair Odżywka regenerująca 200 ml

Odżywka Wella Sp Repair skutecznie regeneruję strukturę włosów, wzmacnia je i dodaje delikatności. Wyjątkowa formuła RNP zadba o to aby włosy były odżywione i pozostawi skuteczną ochronę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

Sposób użycia:

Wmasuj równomiernie w wilgotne włosy i pozostaw na około 30 sekund. Dokładnie spłucz wodą.

Wella Sp Repair Maska regenerująca 200 ml

Maska Wella Sp Repair szybko i skutecznie odbudowuje i odżywia włosy nadając im piękny, zdrowy wygląd. Dodatkowo maska tworzy barierę ochronną przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. Struktura włosów zostaje skutecznie zregenerowana.

Sposób użycia:

Rozprowadź maskę równomiernie na osuszonych ręcznikiem włosach i pozostaw na 15 minut. Dokładnie spłucz.

 

 

Komentarze

Komentarz
Ocena: