Subskrypcja

Wyszukiwarka Wyszukaj produkt:

Keratin Revolution Zestaw Nano - Intense 3 x 300ml

Cena:600.00
Towar niedostępny

Keratin Revolution Zestaw Nano - Intense 3 x 120ml
Odkryj Keratin Revolution NANO-INTENSE, nowy zabieg 3-w-1 wykorzystujący rewolucyjne osiągnięcia nanotechnologii, by wyprostować, wygładzić, wzmocnić i odbudować włosy.
Przez Ekspresową Kurację, do Redukcji objętości i Intensywnego Wygładzenia, system Keratin Revolution NANO-INTENSE przywróci Twoim włosom optymalną kondycję. Rezultaty to idealnie proste, ultra gładkie włosy bez efektu puszenia. Marka Revolution Hair Concepts, to przede wszystkim jakość i wprowadzanie standardów dopasowanych do wymagających potrzeb rynku fryzjerskiego. Keratin Revolution NANO-INTENSE oferuje klientom możliwość wyprostowania, wygładzenia i odbudowy włosów na najwyższym poziomie.
Keratin Revolution łączy w sobie składniki stosowane zarówno w branży fryzjerskiej jak i urodowej, dzięki czemu pozwala na kontrolowanie puszenia się włosów i ich prostowanie bez wywoływania niepożądanych uszkodzeń ich struktury.
Unikatowa kombinacja kwasu glikolowego i karbocysteiny wpływa na mostki dwusiarczkowe i powoduje prostowanie włosów, natomiast nano-keratyna wnika głęboko w ich włókna i wypełnia ubytki, zapewniając zdrowie i blask.
Cząsteczki nano-keratyny są kluczowym składnikiem produktu.
Pozwalają na jego głębokie przenikanie do wewnętrznych partii włosa, dzięki czemu rezultaty zabiegu są widoczne natychmiastowo i utrzymują się długotrwale.
PROCEDURY STOSOWANIA
Intense Straightening Treatment

System trwale prostujący włosy. Polecany do włosów porowatych, grubych, niesfornych.
1. Umyj włosy dwukrotnie szamponem przygotowującym. Osusz włosy ręcznikiem.
2. Upewnij się, że włosy są w 100% suche i podziel je na 4 części.
3. Nałóż produkt pędzelkiem na 1 cm pasma zachowując 1 cm odstępu od skóry głowy. Przeczesz włosy i wmasuj produkt dokładnie, szczególną uwagę poświęcając końcówkom. Pokryj dokładnie całą powierzchnię włosów.
4. Przykryj włosy foliowym czepkiem i umieść pod źródłem ciepła o średnim nasileniu na 30 minut. Zastosuj klimazon lub suszarkę stojącą. Możesz też użyć tradycyjnej suszarki do włosów przykrywając włosy ręcznikiem, by zapobiec utracie ciepła.
5. Ponownie podziel włosy na 4 części. Susz włosy średnią temperaturą. Możesz użyć okrągłej szczotki. Włosy powinny być suche w dotyku (suche w ok. 80%), nie przesuszone.
6. Prostuj pojedyncze pasma włosów (1-2 cm) prostownicą nagrzaną do temperatury 210C, przeciągając u nasady 3-4-krotnie szybkim ruchem. Każde pasmo przeciągnij 5-7 razy po całej długości. Jeśli końcówki są bardzo uszkodzone i suche, wyprostuj je tylko dwa razy.
7. Spłucz dokładnie cały produkt zimną lub chłodną wodą, osusz ręcznikiem.
8. Nałóż maskę nawilżającą z serii Nano-Keratin i pozostaw na włosach na 15 minut. Masuj włosy podczas działania produktu. Spłucz zimną lub chłodną wodą, wysusz i stylizuj.

PIELĘGNACJA PO ZABIEGU
Produkty do pielęgnacji w domu z serii Keratin Revolution zapewniają podtrzymanie efektów uzyskanych podczas zabiegów w salonie fryzjerskim, mogą także być stosowane jako samodzielne produkty pielęgnacyjne. Wszystkie zawierają w składzie hydrolizowaną keratynę, by zapewnić gładkość i zdrowy blask.

 

Komentarze

Komentarz
Ocena: